+38 098 764 46 66 Багатоканальний

Контакты

контакты

Більше 10 років група підприємств «ХімМікс» проектує і виготовляє сучасне і високотехнологічне промислове обладнання в хімічній, фармацевтичній, харчовій, сільськогосподарській промисловості і металургії.
Ми пропонуємо комплексні рішення для всіх етапів виробництва рідких і сипучих продуктів і компонентів. У лінійку входить обладнання для будь-якого процесу змішування, транспортування, дозування та фасування.
Ми випускаємо широкий спектр стандартних серійних позицій, також, як і обладнання індивідуально за технічним завданням замовника.
Пропонуємо до Вашої уваги кілька лідируючих промислових змішувачів для фармацевтики на сьогоднішній день.

V-подібний змішувач

V-подібний змішувач відноситься до групи роторних змішувачів. Дана група змішувачів використовується для швидкого і якісного перемішування сухих, сипучих, гранульованих матеріалів і компонентів.
Принцип перемішування V-подібного змішувача базується на русі компонентів суміші за рахунок обертів ємності і сил гравітації за змінною траєкторії. Даний рух забезпечує спеціальна форма ємності. При цьому ємність всередині повністю гладка, без виступів і «мертвих зон», що значно спрощує мийку змішувача, а також гарантує повне вивантаження матеріалу. Ці властивості дозволяють використовувати його на виробництві з підвищеними вимогами до санітарії.
V-подібний змішувач найбільш ефективний для перемішування сумішей, що складаються з двох і більше компонентів, фізико-механічні властивості яких істотно відрізняються за параметрами, а саме - по щільності, сипучості, розмірами і формою частинок.
Також модифікація V-подібний змішувач з куттером крім ламінарного змішування дозволяє  дрібнити матеріали і розбивати грудки при внесенні рідкої фази.

Реактор фармацевтичний

Реактор фармацевтичний - це змішувач спеціального призначення, основне завдання якого - проведення різного ряду хімічних процесів при різних фізичних умовах, температурах, тиску, вакууму, барботування та перемішування.
Залежно від запланованих процесів, реактор може бути обладнаний сорочкою нагріву і/або охолодження, теплоізоляцією і комплектуватися різними пристроями:
-пропеллернимі мішалками High Flow для ламінарного перемішування або розчинення сипучих матеріалів в рідинах;
-пропеллернимі мішалками INTERMIG для ламінарного перемішування і кристалізації матеріалів;
-якорна мешалка зі скребками для ламінарного перемішування і зняття придонного шару;
-гомогенізатор (дисольвер) - для інтенсивного, кавітаціоного перемішування і гомогенізації матеріалів;
-донна пропелерна мішалка з магнітною муфтою для перемішування рідин з підвищеними вимогами до санітарії.

Компанії «ХІММІКС» виробляють також наступні позиції:
Змішувач біконічний
Змішувач RIBBON
Змішувач лопатевий
Змішувач шнековий
Змішувач плужковий
Змішувач «П'яна бочка»
Змішувач «Sigma»
Варильний вакуумний котел
Сушильне обладнання
Перколятор
Диссольвер
Навісні, бічні і донні мішалки
Просіювач
CIP мийка
Проточний завантажувач-змішувач і інше допоміжне обладнання.