+38 098 764 46 66 Багатоканальний
Модель M6-3L
Перистальтичний насос  M6-3LПродуктивність - 0,211-3600 мл / хв.Регулювання швидкості - 0,1-600..
Модель M6-6L
Перистальтичний насос M6-6LПродуктивність - 0,3-6000 мл / хв.Регулювання швидкості - 0,1-600 обороті..
Модель M6-12L
Перистальтичний насос M6-12LПродуктивність - 0,69-12000 мл / хв.Регулювання швидкості - 0,1-600 обор..
Модель ZG600x
Перистальтичний насос ZG600xПродуктивність - 0,414-12000 мл / хв.Регулювання швидкості - 60-600 обор..

Перистальтичні насоси від компанії ХІММІКС

Перистальтичні або як їх називають шлангові насоси, являють собою самовсмоктувальний пристрій зі шлангом, який перекачує різні види рідких речовин різної температури, високим ступенем в'язкості та щільності, а також рідких середовищ з волокнами, брудом, піском, грудками та іншими сторонніми домішками.

Такі насоси перекачують в'язкі, щільні рідкі речовини з різними сторонніми елементами, а також грудками, якщо в процесі перекачування потрібно залишити незмінною структуру.

Перистальтичні насоси мають велику кількість переваг, тому широко використовуються:

• У харчовій промисловості. Дозволяють перекачувати готові пасти з вмістом твердих частинок (варення та джеми, макуху від овочів та фруктів, карамель, тісто, згущені суміші, концентрати тощо).
• У хімічній промисловості. Пристрої перекачують кислотні та лужні розчини, крейдяні, рідкі склади із завислими елементами, розчини алюмінієвих галунів, миючі та миючі засоби, розчинники, мастила тощо.
• Медичній. Забезпечує циркуляцію крові, не порушуючи її структуру та показники, використовується для проведення операцій у галузі трансплантації, фармакології (для перекачування в'язких лікарських складів, відходів виробництва медичних препаратів тощо).
 • Сільськогосподарською. Насос здатний перекачувати технологічні опади, молочну продукцію, склади, що містять спирт, мезгу, відходи с/г, овочеву пульпу, тваринну кров і т.д.
 • Будівництво. Пристрої перекачують будівельні суміші та розчини, такі як цемент, глина, бетон, фарби, лаки, емульсії, рідини, що екстрагують, шлами і т.д.
 • Атомній енергетиці. Насоси здатні перекачувати радіоактивні відходи.
 • Косметологічному виробництві. Пристрої використовуються для перекачування різних косметичних засобів, таких як шампуні, бальзами, креми, кондиціонери тощо.

Якщо ви шукаєте перистальтичний насос, необхідно мати на увазі, що середовища, що перекачуються, контактують тільки з внутрішньою поверхнею стінок трубки, для виготовлення якої використовується еластомер високої міцності, що повністю виключає можливість пошкодження інших механізмів пристрою.

У трубкових насосах герметичні трубки виконані з високоміцних полімерів, що відрізняються високою стійкістю до хімічних агресивних речовин. Так як полімерний склад трубок різних видів насосів нейтральний до всіх речовин, що перекачуються, трубкові агрегати широко використовуються в харчовій і фармакологічній галузі промисловості.