+38 098 764 46 66 Багатоканальний

Перколятор з мішалкою

Перколятор (екстрактор) застосовується для отримання екстрактів на водній або спиртовій основі в основному з рослинної сировини. Отримані екстракти можуть бути кінцевим продуктом.

Для отримання концентрованих екстрактів перколятор може оснащуватися сорочкою, що перемішує фактором, вакуумною установкою або випарником.

Перколятор використовується для виробництва настоїв, сиропів, екстрактів і бальзамів з лікарської рослинної сировини, перколяційного ефекту у фармацевтичній і харчовій промисловості.

x
x
Конструкція
Перколятор є циліндричною або конічну ємність виконану з харчових сталей, марок AISI 304 або AISI 316, оснащену тепло ізольованою сорочкою нагріву. Ємність має герметичні вузли завантаження та вивантаження, штуцери на кришці дозволяють підключити все необхідне обладнання для створення вакууму. Щит управління обладнаний датчиком-регулятором нагріву, частотним перетворювачем, кнопками запуску зупинки пристроями, (встановлюється додатково), кнопками запуску і зупинки насоса (встановлюється додатково), кнопкою аварійної зупинки і системою захисту управління двигуна.
x
Принцип роботи
Завантаження матеріалу виконується через завантажувальний люк, герметично закривається кришкою. Робоча ємність має циліндричну або конічну форму. Сама перколяції складається з трьох послідовно протікають стадій, набухання матеріалу, наполягання матеріалу і проціджування екстрагента (вода, спирт і д.р.) через матеріал з метою отримання екстракту. Процес перколяції проводиться до повного "виснаження" матеріалу. Вивантаження екстрагента проводиться через спеціальні патрубки.
x
Опції
Частотний перетворювач;
Вакуумна установка;
Система вакуумної завантаження;
Пневмапривода вивантажного крана;
Щоперемішує пристрій;
CIP мийка (душірующего головки);
Огорожа безпеки;
Система підігріву і охолодження ємності;
Установка Контрольно-Вимірювальних Приборов (КВП) цифровий та аналоговий виходи для віддаленої роботи зі змішувачем, світлова та звукова сигналізація, лічильник кількості оборотів, тахометр, сенсорна TOUCH-панель і т.д.

Перколятор з мішалкою

  • Виробник: Химмикс
  • Код товару: Percolator mixer
  • Доступність:
  • 0р.


Доступні опції


Теги: Перколятор з мішалкою