+38 098 764 46 66 Багатоканальний
Лопатева сушильна машина
Лопатева сушильна машина періодичної дії застосовується для сушіння містять вологу тендітних, порошк..
Лопатева сушильна машина 1800л.
Лопатева сушильна машина періодичної дії застосовується для сушіння містять вологу тендітних, порошк..
Лоткова сушильна камера
Лопатева сушильна машина періодичної дії застосовується для сушіння містять вологу тендітних, порошк..

Промислове сушильне обладнання

Якісна сушильна техніка, що використовується в харчовій та хімічній промисловості, забезпечує отримання високоякісної затребуваної продукції та ефективний розвиток виробництва. Сушильне обладнання з нержавіючої сталі від компанії ХІММІКС

Технологія сушіння або видалення вологи з різних продуктів вакуумним способом, має такі переваги:

1. Економічна вигода – для процесу випаровування води з матеріалів використовується менше електроенергії. Продукти нагріваються набагато швидше, ніж під час обдування гарячими повітряними масами, тому вода швидше перетворюється на пару. Вентиляційна система необхідна лише для виведення пари з камери та виробничого приміщення.
2. Швидкість сушіння продукції. Завдяки сушінню вакуумним способом волога видаляється набагато інтенсивніше, ніж конвекційним методом.
3. Відсутність пилу. Якщо матеріали містять дрібнодисперсні частинки, обдув стане причиною пилу та попадання пилу у вентиляційну систему, де перемішуючись з парою, вона потрапить в атмосферу.
4. Рівномірне нагрівання матеріалів по всій площі.
5. Процес стерилізації. У процесі сушіння автоматично здійснюється стерилізація продукту, внаслідок чого знищуються різні види хвороботворних бактерій, що суттєво підвищує якість кінцевої продукції, яка не потребує проведення робіт із додаткової стерилізації.

Сушильна техніка досить затребувана в області HoReCa для сушіння великої кількості різних продуктів харчування, включаючи фрукти, овочі, коренеплоди, трави, снеки з м'яса та риби напівавтоматичним способом за встановленими параметрами. Відповідно до майбутньої області використання та вимог до машин, деякі конструктивні елементи сушильного обладнання можуть змінюватись.